| Výkon | |
| Výkon | 234 kW / 318 LE |
| Maximálna rýchlosť | 200 km/h |
| Spotreba (WLTP) | 197 Wh/km |
| Autonómia v elektrickom režime | |
| Autonómia v elektrickom režime | 375 km |
| Mestský dojazd (chlad) | 375 km |
| Diaľničný dojazd (chlad) | 270 km |
| Kapacita batérie | |
| Kapacita batérie | 77.4 kWh / 74 kWh (net) |
| AC Čas AC nabíjania | |
| AC nabíjací port | Type 2 |
| Umiestnenie nabíjačky | Right Side - Rear |
| Palubná nabíjačka | 11 kW |
| Počet fáz | 3 |
| Čas AC nabíjania | 8 h |
| DC DC max. nabíjací výkon | |
| DC max. nabíjací výkon | 233 kW |
| Rýchlosť DC nabíjania | 980 km/h |
| DC priem. výkon (10-80 %) | 200 kW |



















