| Výkon | |
| Výkon | 360 kW / 489 LE |
| Maximálna rýchlosť | 235 km/h |
| Spotreba (WLTP) | 208 Wh/km |
| Autonómia v elektrickom režime | |
| Autonómia v elektrickom režime | 385 km |
| Mestský dojazd (chlad) | 385 km |
| Diaľničný dojazd (chlad) | 275 km |
| Kapacita batérie | |
| Kapacita batérie | 84 kWh / 80 kWh (net) |
| AC Čas AC nabíjania | |
| AC nabíjací port | Type 2 |
| Umiestnenie nabíjačky | Front Side - Left |
| Palubná nabíjačka | 11 kW |
| Počet fáz | 3 |
| Čas AC nabíjania | 8.75 h |
| DC DC max. nabíjací výkon | |
| DC max. nabíjací výkon | 263 kW |
| Rýchlosť DC nabíjania | 950 km/h |
| DC priem. výkon (10-80 %) | 205 kW |



















