| Výkon | |
| Výkon | 125 kW / 170 LE |
| Maximálna rýchlosť | 185 km/h |
| Spotreba (WLTP) | 183 Wh/km |
| Autonómia v elektrickom režime | |
| Autonómia v elektrickom režime | 295 km |
| Mestský dojazd (chlad) | 295 km |
| Diaľničný dojazd (chlad) | 210 km |
| Kapacita batérie | |
| Kapacita batérie | 58 kWh / 54 kWh (net) |
| AC Čas AC nabíjania | |
| AC nabíjací port | Type 2 |
| Umiestnenie nabíjačky | Right Side - Rear |
| Palubná nabíjačka | 11 kW |
| Počet fáz | 3 |
| Čas AC nabíjania | 6 h |
| DC DC max. nabíjací výkon | |
| DC max. nabíjací výkon | 175 kW |
| Rýchlosť DC nabíjania | 720 km/h |
| DC priem. výkon (10-80 %) | 140 kW |



















