| Výkon | |
| Výkon | 135 kW / 184 LE |
| Maximálna rýchlosť | 160 km/h |
| Spotreba (WLTP) | 146 Wh/km |
| Autonómia v elektrickom režime | |
| Autonómia v elektrickom režime | 250 km |
| Mestský dojazd (chlad) | 240 km |
| Diaľničný dojazd (chlad) | 175 km |
| Kapacita batérie | |
| Kapacita batérie | 40.7 kWh / 36.6 kWh (net) |
| AC Čas AC nabíjania | |
| AC nabíjací port | Type 2 |
| Umiestnenie nabíjačky | Right Side - Rear |
| Palubná nabíjačka | 11 kW |
| Počet fáz | 3 |
| Čas AC nabíjania | 4 h |
| DC DC max. nabíjací výkon | |
| DC max. nabíjací výkon | 70 kW |
| Rýchlosť DC nabíjania | 380 km/h |
| DC priem. výkon (10-80 %) | 60 kW |




















