| Výkon | |
| Výkon | 200 kW / 272 LE |
| Maximálna rýchlosť | 180 km/h |
| Spotreba (WLTP) | 185 Wh/km |
| Autonómia v elektrickom režime | |
| Autonómia v elektrickom režime | 335 km |
| Mestský dojazd (chlad) | 335 km |
| Diaľničný dojazd (chlad) | 235 km |
| Kapacita batérie | |
| Kapacita batérie | 66 kWh / 62 kWh (net) |
| AC Čas AC nabíjania | |
| AC nabíjací port | Type 2 |
| Umiestnenie nabíjačky | Left Side - Rear |
| Palubná nabíjačka | 22 kW |
| Počet fáz | 3 |
| Čas AC nabíjania | 3.5 h |
| DC DC max. nabíjací výkon | |
| DC max. nabíjací výkon | 150 kW |
| Rýchlosť DC nabíjania | 520 km/h |
| DC priem. výkon (10-80 %) | 100 kW |



















