Aiways Audi BMW Chevrolet Citroen Cupra Dacia DS Fiat Fisker Ford Honda Hyundai Jaguar Jeep KIA Land Rover Mazda Mercedes-Benz MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Polestar Porsche Renault Seat Skoda Smart Suzuki Tesla Toyota Volkswagen Volvo click

14 dňová záruka spokojnosti

Spoločnosť evmotions.sk ponúka 14 dňovú záruku spokojností na objednávky uskutočnené cez evmotions.sk. Ak si nie ste úplne spokojní s prístrojom, ktoré ste si kúpil, môžete ho k nám v pôvodnom nepoškodenom obale do 14 dní po obdržaní a my Vám vrátime sumu nákupu. Než sa vrátite zariadenie, obráťte sa na helpdesk evmotions.sk o číslo RMA. Zásielky bez čísla RMA budú odmietnuté. Poplatky zásielky si klient hradí sám. Peniaze mozeme vrátit len pre fyzickú osobu podla zákona.

Záručná doba

Na všetky výrobky evmotions.sk sa vzťahuje 12 mesačná záručná doba.

Záruka a vady

Opravy v záručnej dobe (12 mesiacov)
Obráťte sa na helpdesk evmotions.sk o číslo RMA. Špedičná poplatky sú zdieľané (budete platiť poplatky za prepravu do evmotions.sk a evmotions.sk hradí poplatky za vrátenie).

Opravy po záručnej dobe (12 mesiacov)
Obráťte sa na helpdesk evmotions.sk o číslo RMA. Náklady na opravy a poplatky zásielky si klient hradý sám.

CE certifikácia

Označenie CE potvrdzuje, že výrobok je v súlade s požiadavkami EÚ ohľadom zdravia, ochrany životného prostredia a bezpečnosti spotrebiteľov. CE-Conformité Européenne, čo znamená, že výrobok je v súlade so všetkými vyplývajúcimi požiadavkami v EÚ.


Banknote Kft.  © 2013-2023  All rights reserved 
evmotions UK evmotions IE evmotions DE evmotions AT evmotions FR evmotions IT evmotions ES evmotions FI evmotions NL evmotions SE evmotions DK evmotions PL evmotions SI evmotions HU evmotions RO evmotions SK evmotions CZ evmotions LT evmotions GR

PayPal      Stripe